Ochrana osobných údajov

Vitajte v našom internetovom obchode. Naším cieľom je, aby ste sa cítili tak pohodlne pomocou našich webových stránok, ako ste nakupovanie v miestnom nákupnom stredisku. Kedykoľvek si kúpite výrobok (y) z našich webových stránok, berieme otázku bezpečnosti vážne. Zakaždým, keď zadáte číslo svojej kreditnej karty, vaše Účtovanie a lodné informácie pri nakupovaní, budeme používať Secure Sockets Layer (SSL), štandardná technológiu, aby sa zabránilo informácie pred zachytený.

Distribúcia informácií

Môžeme zdieľať informácie s vládnymi orgánmi alebo inými spoločnosťami, ktoré pomáhajú nás v boji proti podvodom alebo vyšetrovania. Môžeme tak urobiť, ak:

(1) povolené alebo vyžadované zákonom;
(2) sa snaží chrániť pred alebo zabrániť skutočné alebo potenciálne podvody alebo neoprávnené transakcie;
(3), vyšetrovanie podvodov, ktorý už došlo. Informácie nie sú poskytované týmto spoločnostiam na marketingové účely.

Náš záväzok k zachovaniu súkromia

Vaše súkromie je pre nás dôležité. Ak chcete, aby sa vaše súkromie bezpečnejšie, poskytujeme tohto oznámenia vysvetlí naše online postupy a volieb, ktoré môžete urobiť o tom, ako vaše informácie sú zhromažďované a používané. Aby sa toto upozornenie sa dá ľahko nájsť, robíme je k dispozícii na našej domovskej stránke a na všetkých miestach, kde sa môžu osobné údaje byť requested.To sa zabránilo neoprávnenému prístupu, zachovanie presnosti dát, a zabezpečenia správneho použitia informácií, sme zaviedli príslušné fyzické, elektronické a manažérske postupy na ochranu a zabezpečenie informácií, ktoré zhromažďujeme online.

The Way We Použiť informácie:

Používame údaje o sebe pri objednávke iba na dokončenie tomto poradí. My túto informáciu s externými stranami, ktoré nie sú zdieľať s výnimkou v rozsahu potrebnom na dokončenie tomto poradí. Používame údaje o niekoho iného, ​​pri objednávke iba pre loď produkt a potvrdiť doručenie. My túto informáciu s externými stranami, ktoré nie sú zdieľať s výnimkou v rozsahu potrebnom na dokončenie tomto poradí. Používame non-identifikačné a súhrnné informácie navrhnúť naše webové stránky lepšie a zdieľať s inzerentmi. Napríklad, môžeme povedať, že inzerent X počet jedincov navštívili určitú oblasť na našich webových stránkach, alebo že počet Y mužov a Z počtu žien vyplneného náš registračný formulár, ale nebudeme zverejňovať nič, čo by bolo možné použiť na identifikáciu tí jednotlivci. Nakoniec sme nikdy používať alebo zdieľať osobné údaje, ktoré nám poskytlo on-line spôsobom nesúvisí s tie vyššie popísaných, bez toho aby zároveň poskytuje vám možnosť opt-out alebo inak zakázať takéto nesúvisiacich použitie.