Námorná doprava & VraciaSpôsoby doručenia:

Akonáhle obdržíme vašu platbu, budeme sa prijímajú po celom svete DHL do 1-2 pracovných dní pre dodanie Vášho tovaru, dodaciu adresu náklad sa očakáva v 5-7 pracovných dní, aby sa dospelo vľavo. Uvedené ceny sú bez poštovného a balného náklady. Tie sú vypočítané automaticky v procese objednávky.

Zrušenie objednávky:

Ak chcete zrušiť objednávku, musíte nás okamžite kontaktovať throuth e-mail. Väčšina objednávky sú dodávané do 2 dní odo dňa objednávky a doručenie objednávky nemožno zrušiť. Zrušenie požaduje po objednávke bolo odoslané zaobchádzalo v súlade s našimi politiky návratu.

Reklamačný poriadok:

Sú povolené Vrátenie alebo výmeny, sme poskytli zákazník zakúpil výrobok prostredníctvom internetových stránok, a to do 30 dní odo dňa doručenia. My len umožňujú kompletné návrat položiek, ktoré majú problémy spôsobené nami, ktoré, ak balenie neobsahuje všetko príslušenstvo a diely, ktoré to bolo poslané, náklady na príslušenstvo a dielov z celkovej ceny výrobku budú odpočítané, a môže len vyžadujú čiastočnú návratnosť, ak z nejakého dôvodu potrebujete zmeniť veľkosť, farbu, alebo návrat je pod dôvodu "Na rozdiel od", bude dodávka nákladov z celkovej ceny výrobku odpočítaná. Ak máte akýkoľvek dotaz, neváhajte nás kontaktovať. Všeobecne platí dodacia lehota je cca 3-7 pracovných dní. Objednávky bude dodaný v rámci 48 hodín po tom, čo bola vaša objednávka odoslaný, bude náš zákaznícky servis odosielať poštu s číslami sledovanie na vás. Ak ste nedostali akékoľvek info je o objednávke, prosím, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku službu. Budeme kontrolovať ju.


Objednávky môžu byť oneskorená z dôvodov:
1. "Bill K" a "Loď do" adresy nie sú rovnaké.
2. Prúd Produkt je vypredaný.
3. Objednávka čaká na schválenie úveru a overovania.

Vráťte sa a Exchange politika
Ako veľkoobchodník a maloobchodník, je to naše podnikanie udržať dlhodobú obchodné vzťahy s klientmi.
Dúfam, že môžete pochopiť, že akceptujeme len výnosy na výmenu alebo vrátenie peňazí z nasledujúcich dôvodov:
1. Doprava chyby
2. Poškodené položky
3. Nespokojnosť (pozri podrobnosti)


O "nespokojnosti", dovolíme, aby zmena veľkosti alebo výmena iný štýl do 3 dní, prosím, nezabudnite nám poslať vaše meno a ID objednávky, keď chcete vymeniť inú veľkosť či farbu. v prípade, že druhá položka cena je vyššia, budete musieť zaplatiť osobitný poplatok, a tiež musí zaplatiť repopulácia poplatok, prepravné poplatok za západnej platby odborov. Ak návrat položka, náklady na dopravu, repopulácii poplatok a 15% nevratných kreditnej karty poplatok sa odpočíta od výšky úveru.

Zrušiť Objednať politika
Ak chcete zrušiť svoju objednávku, prosím kontaktujte náš zákaznícky servis po objednaní do 6 hodín, ako predmet nemajú doručenia. Je mi ľúto, že nemôžeme zrušiť objednávku, ak loď je von. Ďakujeme za vaše pochopenie. Ak trváte na zrušenie Vašej objednávky, prosím, sledujte naše politiky návratu. 15% nevratná kreditnej karty poplatok sa odpočíta od výšky úveru.

pozor:
1. Všetky výmeny alebo vrátenia tovaru, musí zachovať ich pôvodný stav nie je opotrebované, zmenené alebo prať, všetky tagy pripojené.
2. Nás musíte kontaktovať zákaznícky servis v rámci 3 dní, keď dostanete Váš predmet.

Dúfam, že môžeme porozumieť navzájom. Prípadné otázky, prosím napíšte nám; budeme zúčastňovať na akékoľvek záležitosti, a spolupracovať s vami vyriešiť to.